((¯`»¦«´¯)MOPAL WEB CLUßß((¯`»¦«´¯)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

((¯`»¦«´¯)MOPAL WEB CLUßß((¯`»¦«´¯)

Sitemizi Dost Site Eklemek İcin LutfeN Site Administrator u ile İrtibata GeciNN...

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

sınıfta kalan ögrenci ile hocanın iddiası

2 posters
YazarMesaj
!!..nln..!!
PSKOPAT MOD
PSKOPAT MOD
!!..nln..!!

Kadın
Takım : sınıfta kalan ögrenci ile hocanın iddiası Besiktas
Ruh Haliniz.. : sınıfta kalan ögrenci ile hocanın iddiası Keyifl10

Kişi Sayfasi
ReP PuaNı:
sınıfta kalan ögrenci ile hocanın iddiası Left_bar_bleue999/1000sınıfta kalan ögrenci ile hocanın iddiası Empty_bar_bleue  (999/1000)

sınıfta kalan ögrenci ile hocanın iddiası Empty
MesajKonu: sınıfta kalan ögrenci ile hocanın iddiası   sınıfta kalan ögrenci ile hocanın iddiası Icon_minitimeC.tesi Eyl. 06, 2008 6:06 pm

Üniversite son sinif ögrencisi yazili sinavindan kalinca dogru hocasina gider..

-Siz beni sinifta birakarak hayata atilmami önlüyor ve cezalandiriyorsunuz.Isin bu yanini hiç düsündünüz mü?

-Tabii düsündüm.Hocanin görevi bilgiyi ölçmek,yeterli olmayani sinifta birakmak degil mi?

-Iyi.. O zaman size bir teklifim var. Bir soruda ben size soracagim.Dogru cevabi verirseniz, ben kötü notumu kabul edip sinifta kalacagim. Bilemezseniz,notumu düzeltecek ve sinifi geçirteceksiniz.

Hocanin keyfi yerinde..Teklifi kabul eder ve ögrenci sorar:

-Yasal olup, mantikli olmayan nedir? Mantikli olup, yasal olmayan nedir? Ve de ne mantikli ne de yasal olmayan nedir?

Hoca uzun uzun düsünür ama cevabi bulamaz.

Iddia geregi ögrencisine iyi not vererek sinifi geçirir.. Ama akli da soruda kalir..

Sonunda sinifin en iyi ögrencisini çagirir, olayi anlatir ve sorunun yanitini bilip bilmedigini sorar. Ögrenci hemen cevap verir:

-Siz 65 yasindasiniz ve 23 yasinda bir kadinla evlisiniz.Bu yasal ama mantikli degil.Karinizin 25 yasinda bir sevgilisi var. Bu mantikli ama yasal degil. Siz karinizin sevgilisini, zayif alip
sinifta kalmasi gerekirken iyi not verip mezun ediyorsunuz.Bu ise ne mantikli,ne de yasal.
FuLy@
ACAIP UYE
ACAIP UYE
FuLy@

Kadın
Takım : sınıfta kalan ögrenci ile hocanın iddiası Galatasaray
Ruh Haliniz.. : sınıfta kalan ögrenci ile hocanın iddiası Kalbim10

Kişi Sayfasi
ReP PuaNı:
sınıfta kalan ögrenci ile hocanın iddiası Left_bar_bleue120/200sınıfta kalan ögrenci ile hocanın iddiası Empty_bar_bleue  (120/200)

sınıfta kalan ögrenci ile hocanın iddiası Empty
MesajKonu: Geri: sınıfta kalan ögrenci ile hocanın iddiası   sınıfta kalan ögrenci ile hocanın iddiası Icon_minitimeC.tesi Eyl. 06, 2008 6:16 pm

ii laf sokmusss:D:D:D:D

sınıfta kalan ögrenci ile hocanın iddiası
1 sayfadaki 1 sayfası